Par kompāniju

Ikviens cilvēks, sākot strādāt jaunā darba kolektīvā, vēlas, lai tas būtu draudzīgs un saliedēts, lai grūtā situācijā varētu paļauties uz kolēģu atbalstu. Un tieši tāds ir mūsu – uzņēmuma «Ensat» – kolektīvs. Jau vairākus gadus šo kompāniju vada divas gudras un labvēlīgas sievietes. Viņas ir ne tikai profesionālas organizatores un darbu vadītājas, bet arī mācējušas radīt tik lielisku vidi un iekšējās savstarpējās attiecības darbavietā, ka ikviens šeit strādājošais jūtas kā daļiņa no vienota veseluma, kas atbildīga par savu personīgo ieguldījumu kopējā lietā. Finanšu uzskaiti un grāmatvedības pārskatus nodrošina mūsu pieredzējusī grāmatvede, kuras skrupulozitāte un precizitāte ļauj uzņēmumam justies droši un pārliecināti vietējā tirgū.

«Ensat» kolektīvs ir izteikti sievišķīgs, tomēr, kā vēsta statistikas dati, «uz 20 meitenēm ir divi puiši», tādēļ arī mēs neesam izņēmums un bez stiprā dzimuma nevaram iztikt. Mūsu kolektīva dinamisko darbu vada atsaucīgs ražošanas pārzinis, bet ar pasūtījumu nodrošināšanu un kontaktiem ar pircējiem nodarbojas savas lietas speciālists – mūsu mobilais un operatīvais menedžeris. Taču galvenais «Ensat» komandas spēks bez šaubām ir strādnieces, kuru meistarība un prasme uzburt mūsu unikālo produkciju nodrošina uzņēmumam līdera vietu pikantās kulinārijas ražošanas jomā. Īpaši gribas atzīmēt to, ka ikvienā gatavajā ēdienā mūsu darbinieces iegulda ne tikai savu profesionālo māku, bet arī visu to sirds siltumu, kas valda mūsu kolektīvā. Uzņēmuma «Ensat» panākumi nebūtu iespējami arī bez tehniskā personāla darba, ik dienas nodrošinot komfortablus darba apstākļus un vidi.

Mūsu draudzīgais kolektīvs arī turpmāk ir gatavs iepriecināt ikvienu, kurš jau lieto vai vēl tikai gatavojas novērtēt mūsu augstvērtīgo produkciju, kas apmierinās un dāvās baudu ikvienam pircējam. Visi mūsu piedāvātie produkti griezti un smalcināti tikai un vienīgi ar roku darbu, to pagatavošanā izmantotas īpašas tehnoloģijas. Ar savu produkciju mēs cenšamies iepriecināt ikvienu pircēju un apmierināt pat visprasīgākā klienta vēlmes. Mūsu produkciju var iegādāties lielveikalos visā Latvijā. Mēs strādājam tikai jums! Labu apetīti!